Strona główna Szkolenia

Szkolenia

Firma LEGE ARTIS Marcin Kowalik oferuje szkolenia w Kielcach osobom prywatnym, firmom i instytucjom. Jest ona wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Kielcach pod numerem: 2.26/00054/2023.

Oferujemy szkolenia w zakresie:

  • Strzelania z broni krótkiej i długiej (strzelectwo sportowe, obronne, rekreacyjne) – pistolet, karabin, strzelba
  • Sztuk i sportów walki (combat karate oparte na kyokushin i shidokan) – poznaj zasady bezpieczeństwa i odpierania ataków
  • Urban survival – sposoby przetrwania w sytuacjach kryzysowych, sposoby ewakuacji i łączności awaryjnej.

Zajęcia prowadzą min. wieloletni instruktorzy karate, strzelectwa i innych sportów z doświadczeniem w służbach mundurowych.

Zasadą jest, że niezależnie od rodzaju szkoleń, przywiązujemy dużą wagę do ogólnej sprawności fizycznej. U nas nie tylko strzelasz, ćwiczysz walkę wręcz czy uczysz się przetrwania sytuacji kryzysowej. Zawsze poznasz też ćwiczenia ogólnorozwojowe i specjalistyczne, dostosowane do konkretnych zajęć. Uważamy bowiem, że stare porzekadło „Mens sana in corpore sano”  („W zdrowym ciele zdrowy duch”) najlepiej oddaje sens ćwiczeń fizycznych, które – idąc w parze z rozwojem intelektualnym i duchowym – są niezbędne do holistycznego przygotowania człowieka na trudne czasy.

Zapytaj o szkolenia